Wnioski o miejsce w domu studenta na rok akademicki 2017/2018

Już 8 czerwca rozpoczynamy przyjmowanie wniosków o miejsce w Domu Studenta. W związku z tym zapraszamy na dodatkowy dyżur w najbliższy czwartek 8 czerwca 2017r. w godzinach 12-15 do pokoju 1.17.
Zachęcamy do sprawnego wypełnienia wniosku i kompletowania niezbędnych dokumentów oraz do jak najszybszego ich dostarczania do Komisji lub do p. Zduńczuka do Dziekanatu (poza godzinami dyżurów Komisji) w celu uzyskania informacji o ewentualnych brakach. w I turze będą rozpatrywane wyłącznie wnioski, które będą kompletne w dniu 5 lipca 2017r.
Stałe dyżury w semestrze letnim pozostają bez zmian.

W najbliższym czasie zamieszczone zostaną szczegółowe informacje dotyczące wnioskowania.

Z OSTATNIEJ CHWILI
Tura wnioskowania zostanie otwarta o godzinie 20, zapraszamy do złożenia pozostałych dokumentów oraz na konsultacje.